Ostuinfo

Toodete tellimine

Valige välja endale sobivad tooted ja lisage need ostukorvi.  Kui kõik soovitud tooted on lisatud ostukorvi, täitke tellimiseks vajalikud andmed ja vajutage nupule saada tellimus. Seejärel avaneb teil võimalus tasuda läbi mitme meie poolt pakutava maksesüsteemi kaudu Arve saadame e-mailiga kõigile tellimise vormistamise hetkel.

Kui te soovite kauba eest kohe tasuda 100 % siis võtame tellimuse kohe töösse. Peale arve laekumist postitame teie poolt tellitud kaubad.

Meil on võimalik tasuda ka 50 % ettemaksu ja ülejäänud 50 % kauba saamisel. Sellisel juhul kirjutage meile oma soovist.

Ostud meie poest kaubanduslikuks eesmärgiks nõuavad sellealast kokkulepet meiega.

Valuuta

Kõikide toodete hinnad on märgitud ja kõik arveldused toimuvad eurodes EUR.

Makseviisid

Maksete vahendamisel on meie koostööpartneriks Maksekeskus AS Estonia pst 1, Tallinn 10143, Eesti

Läbi Makskeskuse on võimalik kasutada pangalinki järgmistes pankades: Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV, Krediidipank, Pocopay ja Liisi ID

Lisamaksevahenidna aksepteerime Visa ,MasterCardi ning Maestro kaarte

 

Tarneaeg

Üldjuhul võtab Eesti piires toodete teieni jõudmine aega 2-7 tööpäeva  peale tasumist või peale raha laekumist esitatud arve eest meie arvelduskontole. Pikema tellimisajaga toodetele oleme lisanud vastava märke.

Transport

Kauba hinnale lisandub paki saatmise tasu, mis sõltub valitud saatmisviisist. Lihtsaadetisega saatmisel lasub vastutus ostjal (s.t. pakki ei saa jälgimissüsteemis jälgida, kadumise korral pole võimalik otsida. Lihtsaadetise puhul ei võta vastutust ka Eesti Post). Kullerpaki puhul toimetab tooted teieni Eesti Posti või DPD kuller, kes võtab teiega ise ühendust, et leppida kokku täpsem paki kohaletoimetamise aeg ja koht. SmartPostiga saatmisel saate paki kohalejõudmisest teate mobiiltelefonile. Tallinna piires on võimalik kokku leppida ka erikohtlemist  kohaletoomisel.

Kaupade tagastamine ja pretensioonid 

Kui meie poolt saadetud kaup teile mingil põhjusel ei sobi on teil 14 päeva jooksul õigus see meile tagastada. Kaup peab olema originaalpakendis ning ei tohi olla kasutatud. Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine.

VÕS §220 lg 1 kohaselt peab tarbijale müügi puhul tarbija teatama asja lepingutingimustele mittevastavusest müüjale kahe kuu jooksul pärast seda, kui ta sai mittevastavusest teada.

Kõik pretensioonid toote komplektsuse või õigsuse kohta palume esitada võimalikult kiiresti kirjalikus vormis.

Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem, kui 7 päeva peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba saatekulu tagastamisele ei kuulu. Tagastamisega seotud kulud tasub klient kuni 10 EURO't (v.a. juhul, kui tagastatud tootel ilmnevad puudused). 

Ettevõtte andmed

Hea hunt OÜ

Tulbi 3-7 Tallinn

10612 Harjumaa

Registrinumber 14226081

 

Privaatsuspoliitika

Klient annab Müüjale selge ja teadliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks.

Müüjale teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ja neid kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja Kliendile kauba pakkumiseks.

Müüja säilitab Kliendi kohta ostude sooritamise käigus Kliendi poolt sisestatud kontaktandmed ja info sooritatud ostude kohta. Seda infot käsitletakse konfidentsiaalsena ja töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega. Isikuandmed, mis on vajalikud Toodete Kliendile saatmiseks, edastakse kulleriteenust osutavale ettevõttele.

Müüja võib kasutada Kliendi isikuandmeid Kliendile eripakkumiste ja kampaaniate kohta info saatmiseks e-posti teel üksnes juhul, kui Klient on andnud selleks oma nõusoleku.

Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse.
Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda, vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. E-poel puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.

Isikuandmeid töötleb Hea Hunt OÜ Tulbi 3-7 Tallinn

 

Lisainfo

Kui teil tekib küsimusi meie toodete või nende tellimise kohta, võtke meiega ühendust, kas telefoni (56237700) või e-maili (info@lastepood.ee) teel. Kui teil on soov osta mingisugust toodet, mida meil poes müügil pole siis palun küsige ja me võime teile leida sobiva lahenduse.

 

Tootjavastutus

Lastepood OÜ vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul arvates toodete kättesaamise hetkest. Meie ei vastuta kui: Kliendi süül toote halvenemise/kahjustumise eest ja puuduste eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel, toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral. Toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduste avastamisel tuleb meile saata kirjalik teade  hiljemalt 2 kuu jooksul arvates toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduse avastamisest.  2 kuu möödumisel mõjuva põhjuseta teatamata jätmise korral kaotate Te õiguse tugineda toote nõuetele mittevastavusele.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või meil on õigus tagastada teile selle eest tasutud raha. 

 

 Lõppsätted

Teie poolt esitatud andmed loeme konfidentsiaalseks ja ei edasta neid kolmandatele osapooltele välja arvatud seaduses ettenähtud korras. Ostu-müügi leping loetakse sõlmituks, kui ostja on saatnud müüjale tellimuse ja müüja on talle vastu saatnud arve selle tasumiseks. Lisaks käesolevatele tellimustingimustele kohaldatakse vajadusel Eesti Vabariigis kehtivaid seadusi.

 

Veel lisaks:

Hulgikaupmeestele

Kui te leiate, et teie müüdavad tooted sobivad meie kaupluses müümiseks siis ootame infot info@lastepood.ee.

Kodus tootjatele ja käsitöömeistritele

Kui te leiate, et teie toodetavad tooted on väga toredad ja teil pole kohta, kus neid turustada ja need  sobivad meie kaupluses müümiseks siis ootame infot info@lastepood.ee.

Vead meie kodulehel

Kui te leiate meie kodulehel trüki- või faktivigu siis me oleme väga tänulikud sellelaadse info eest. Ka muud toredad mõtted ja ettepanekud saavad heal meelel vastu võetud.