POLLY

Vali suurus:
Vali värvus:
Tavahind: 64.76 €
POLLY
Kaubamärk: Lenne
Tootekood: 20235-1860

Kui ilmad on kleidi kandmiseks veel liialt jahedad, tuleb appi vahva kleit-mantel. Vihma- ja tuulekindlast kangast valmistatud vööga mantel on universaalne üleriie, mis sobib suurepäraselt õuemängudeks, kooli või pidulike riiete. Kergel mantlil on õhuke vatiinvooder ja kaks rinnataskut. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
KERGE SOOJUSTUS * soojustus on parim kevad-sügiseseks perioodiks. Sobib kasututamiseks temperatuuridel +5..+15°C. Vatiin on valmistatud taaskasutavatest materjalidest, et vähendada iga toote ökoloogilist jalajälge. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Aas helkuri kinnitamiseks.
Kogus:   Lisa korvi