LIISA

Kampaaniahind -20%
Vali suurus:
Vali värvus:
Tavahind: 79.21 € Kampaaniahind: 63.37 €
LIISA
Kaubamärk: Lenne
Tootekood: 20231-1910

Ilmastikukindlast ActivePlus kangast valmistatud komplekt on väga praktiline valik!

Lilleline pikendatud seljaosaga parka sobib pidulikumatel puhkudel sukapükstega kandmiseks. Mänguplatsil hullamiseks tuleb vihma- ja tuulekindlale ülemisele osale lisada vaid komplekti kuuluvad traksipüksid, mis on samade omadustega. Mustriline üleriie on eriti praktiline aktiivsele lapsele, sest varjab mängu käigus tekkinud väiksemad poriplekid. Veekindla pinnakattega ActivePlus kangas on lisaks ilmastikukindlusele ka väga vastupidav. See ei deformeeru ning kannatab regulaarset pesemist, säilitades oma algsed omadused. Toote disainis on kasutatud rohkelt helkurdetaile, mis muudavad lapse nähtavaks ka pimedal ajal. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti.

Kõrgtehnoloogiliselt valmistatud Active kangale on lisatud veekindel membraan, mis takistab vee läbipääsu tootesse, kuid samal ajal võimaldab toote sees tekkival niiskusel aurustuda. ○ Veepidavus: veesamba kõrgus 5000 mm ○Hingavus: auru läbilaskvus 5000 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasututamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Aas helkuri kinnitamiseks.

 

Kogus:   Lisa korvi