DORA

Vali suurus:
Vali värvus:
Tavahind: 64.76 €
DORA
Kaubamärk: Lenne
Tootekood: 20237-121

Kui ilmad on kleidi kandmiseks veel liialt jahedad, tuleb appi vahva kleit-mantel. Ühevärviline vööga mantel on universaalne üleriie, mis sobib hästi õuemängudeks, kooli või pidulike riiete peale. Imearmsad kaunistused ja pastelset tooni läikega kangas teevad igast jalutuskäigust fotosessiooni võimaluse. Vallatud satsid mantli alumises servas võivad tekitada vastupandamatut tantsuisu ka kõige ootamatumates kohtades!

Kergel mantlil on õhuke vatiinvooder ja kaks lukuga suletavat taskut, kuhu mahuvad väiksemad kindad või uksevõti. Trukkidega kinnitatud kapuuts on turvaline, sest takerdumisel tuleb toote küljest lahti.

○Veepidavus: veesamba kõrgus 600 mm ○ Hingavus: auru läbilaskvus 600 g/m2/24h ○Tuulepidavus: õhu läbilaskvus 0 l/m2s ○ Vee hülgivus ja mittemäärduvus: kanga pinnal DWR töötlus (Durable Water Repellent)
SOE ⁑ soojustus on parim valik jaheda ilmaga. Sobib kasututamiseks temperatuuridel 0..+10°C. Vatiin on valmistatud taaskasutavatest materjalidest. Soovitus: arvesta tajutava temperatuuriga. Tugev tuul ja niiskus suurendavad külmatunnet ning tarvis võib olla lisakihi kasutamine
Aas helkuri kinnitamiseks.
Kogus:   Lisa korvi